Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • 1[1].jpg

  111 lat "Jedynki"

  W dniu 23 września 1903 roku w Skoczowie oddano do użytku gmach nowej szkoły, dzisiejszej 'Jedynki', czyli Szkoły Podstawowej nr 1. Uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci szkoły oraz wszyscy sympatycy placówki będą z okazji jej 111-lecia świętować 20 grudnia podczas uroczystego Jubileuszu.

 • SWIETLICA_SZKOLNA.JPG

  ŚWIETLICE SZKOLNE W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH GMINY SKOCZÓW

  W Gminie Skoczów funkcjonują 4 Zespoły Szkół, 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 2 Gimnazja oraz 2 Szkoły Podstawowe – w każdej z wymienionych placówek funkcjonuje świetlica szkolna, która stanowi integralną część danego obiektu. Głównym celem zajęć realizowanych w ramach świetlic szkolnych w naszej Gminie jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej wszechstronny rozwój dziecka, jego zainteresowań, uzdolnień i umiejętności z uwzględnieniem misji szkoły.

 • IMG_0289.JPG

  Konkurs "Przyjazna Wieś" - laureat

  Uchwałą Nr 1857/371/IV/2014 z dnia 7 października 2014 roku Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził listę laureatów konkursu “Przyjazna Wieś”  na najlepszy projekt zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych w zakresie infrastruktury w roku 2014 oraz przeznaczył poszczególne kowty na zakup nagród rzeczowych.

  W kategorii Infrastruktura społeczna III miejsce zdobył projekt Budowa przedszkola publicznego w Ochabach w Gminie Skoczów.

  Przedszkole Publiczne w Ochabach otrzymało nagrodę w postaci drabinek o wartości 4000 złotych.

 • IMG_20140910_085355[1].jpg

  Pielęgniarka w przedszkolach Gminy Skoczów

  SPECJALISTYCZNA OPIEKA PIELĘGNIARKI

   W PRZEDSZKOLACH GMINY SKOCZÓW

 • wyprawka.jpg

  Wyprawka szkolna 2014

  Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników i pomocy dydaktycznych dla uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2014/2015 w Gminie Skoczów.

   

  Informacja dotycząca Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r.

  „Wyprawka szkolna”.

 • sloncejj.png

  Wakacje 2014

  za nami kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy, realizacji ciekawych wyzwań i wielu codziennych inicjatyw. Z tej okazji pragnę gorąco wszystkim podziękować za rzetelność....

 • lato-w-miescie!.png

  Lato w mieście!

  Już teraz w szkołach uczestniczących w akcji można składać Karty Uczestnika kwalifikujące dzieci do udziału w akcji...

 • wakacje-w-przedszkolach.png

  Wakacje w Przedszkolach

  Tym, którzy już martwią się, że przedszkole, do którego chodzi ich dziecko będzie nieczynne przez dwa miesiące wakacji, podajemy informacje dotyczące pracy przedszkoli w Gminie Skoczów w okresie ferii letnich.

 • pracownik-na-medal.jpg

  Pracownik na medal.

  Pracownik Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie został odznaczony prezydenckim Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. W dniu 27.05.2014 r. odbyła się uroczystość na której, w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, wręczono medale. Odznaczono nimi osoby, które swoim zaangażowaniem i sumienną pracą aktywnie wspierają działania samorządu.

 • delfinkowy-dzien-dziecka.jpg

  Delfinkowy Dzień Dziecka

Facebook