Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • indeks[4].jpg

  Konsultaje społeczne uchwały w sprawie rekrutacji do szkół

  Konsultacje z mieszkańcami Gminy Skoczów

  dotyczące projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem  do publicznej szkoły podstawowej lub publicznego gimnazjum  prowadzonych przez Gminę Skoczów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

 • ksiazki nm.jpg

  "Książki naszych marzeń"

  W ramach rządowego programu wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – „Książki naszych marzeń”, wszystkie szkoły podstawowe dla których organem prowadzącym jest Gmina Skoczów otrzymały wsparcie finansowe z przeznaczeniem na zakup książek do bibliotek szkolnych.

  Całkowity koszt realizacji tego zadania wyniesie 15 727 zł, z czego dotacja celowa to 12 580 zł, natomiast wkład własny Gminy Skoczów to 3 147 zł.
 • telefon-zaufania1-780x420.jpg

  Masz problem? Daj sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy telefonicznej i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli!

  116 111 – pod tym numerem anonimowo i bezpłatnie każdy młody człowiek może uzyskać pomoc i wsparcie. Eksperci pomagają też rodzicom i nauczycielom pod numerem 800 100 100.

  W ramach Rządowego Programu „Bezpieczna i Przyjazna Szkoła”, na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Dzieci Niczyje realizuje...

 • Wakacje w Przedszkolach Publicznych 2018

 • dn.jpg

  Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty życzę  wielu sukcesów i osiągnięć zawodowych oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą. Jednocześnie dziękuję  Państwu za zaangażowanie i trud wniesiony w rozwój szkół i placówek oświatowych w naszym mieście oraz w kształtowanie młodego pokolenia.
  Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie
  wraz z Zespołem.
 • projekt.jpg

  Wiele szans edukacyjnych dla uczniów szkół z Gminy Skoczów

  Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami. Uczniowie po przerwie wakacyjnej wrócili do ławek szkolnych.  Jak co roku szkoły w Gminie Skoczów proponują wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Z myślą o stworzeniu bogatej i ciekawej oferty dla uczniów naszej Gminy na ten i następny rok szkolny, Miejski Zarząd oświaty złożył wnioski na dofinasowanie oferty edukacyjnej ze środków Unii Europejskiej oraz programu rządowego: Bezpieczna +.

  Wartość projektów EFS „Małe-wielkie odkrycia w szkole”, „Ja i moja edukacja w szkole” to 1 339 967,50zł.

  Wartość projektów wynosi Bezpieczna +: 112 910,00 zł.

 • wolne_miejsca_w_przedszkolu_bialystok[2].jpg

  Wolne miejsca dla dzieci w przedszkolach na rok szkolny 2015/2016

  Na naszej stronie znajdują się informację o aktualnych wolnych miejscach w przedszkolach. Zachęcamy do odwiedzania strony!

  Informacje o wolnych miejscach

 • logo300x143.jpg

  Informacja - Wyprawka Szkolna 2015

  Informacja dla rodziców dotycząca Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. „Wyprawka szkolna”.

 • plakat_bezpieczne_wakacje_2015[1].jpg

  Bezpieczne wakacje 2015

  Gmina Skoczów aktywne włączyła się w działania związane z akcją  „Bezpieczne wakacje 2015”, która potrwa do 1 września 2015 r.

  Służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego nadzorować będą wszystkie formy wypoczynku zorganizowanego, zarówno w miejscowościach wypoczynkowych, jak i w miejscach stałego zamieszkania dzieci i młodzieży.

  Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze (32) 20-77-077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie wakacji.

  Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

 • P1010584.JPG

  Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego w Pierśćcu

  W piątek 26 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 6 oraz w Gimnazjum Nr 3 im. Zofii Kossak w Pierśćcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 na którym Pani mgr Irena Krypczyk z rąk zastępcy Burmistrza otrzymała akt powierzenia stanowiska dyrektora nowo powstałego Zespołu Szkół w Pierśćcu.

Facebook