Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • miedzynarodowy-dzien-rodzin-w-skoczowie.jpg

  Międzynarodowy Dzień Rodzin w Skoczowie

  Rodzina jest najważniejsza dla większości Polaków. Dlatego też w 20. rocznicę utworzenia przez Organizację Narodów Zjednoczonych 15 maja jako Międzynarodowego Dnia Rodzin, Para Prezydencka zachęca do świętowania. W gminie Skoczów pod patronatem prezydenckim odbędzie się szereg wydarzeń z  tej też okazji.

 • wygrany-zestaw-komputerowy-w-ramach-programu-nauczania-poczatkowego-kidsmart.jpg

  Wygrany zestaw komputerowy w ramach Programu Nauczania Początkowego KidSmart

  We współczesnej, globalnej gospodarce wysoki poziom wiedzy może być czynnikiem decydującym o sukcesie

 • w-miedzyswieciu-mamy-plac-zabaw.jpg

  W Międzyświeciu mamy plac zabaw

  Bujak, tunel linowy, huśtawka, równoważnia oraz zestaw zabawowy z wieżą, ślizgiem, kratownicą linową i ścianką wspinaczkową – to urządzenia z których mogą korzystać najmłodsi mieszkańcy sołectwa Międzyświeć. Powstał tam plac zabaw.

 • final-dyktanda-o-janie-pawle-ii[60].jpg

  Finał dyktanda o Janie Pawle II

  16 kwietnia odbył się finał Gminnego Dyktanda o Janie Pawle II, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie w ramach obchodów kanonizacyjnych w Gmienie Skoczów.

 • skoczow-dba-o-przedszkolakow![1].jpg

  Skoczów dba o Przedszkolaków!

  Gmina Skoczów poszerza ofertę edukacyjną przedszkoli o dodatkowe zajęcia, które dadzą dzieciom możliwość rozwoju zarówno w sferze intelektualnej, jak i społeczno-emocjonalnej. 

 • dodatkowy-kurs-autobusowy-z-bladnic-do-skoczowa.jpg

  Dodatkowy kurs autobusowy z Bładnic do Skoczowa

  W związku ze zgłaszanymi potrzebami mieszkańców sołectwa Bładnice Burmistrz Miasta Skoczowa podjeła decyzję o uruchomieniu dodatkowego kursu autobusu tak aby uczniowie mieli możliwość dotarcia do szkoły miejskimi środkami lokomocji.

 • budowa-przedszkola-publicznego-w-ochabach[41].jpg

  Historia budowy przedszkola publicznego w Ochabach

  Gmina Skoczów otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 na projekt "Budowa przedszkola publicznego w Ochabach". Wartość kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia wynosi 3.116.815,33 zł z czego gmina otrzyma dofinansowanie w wysokości 2.649.293,03 zł (85%). Są to pierwsze europejskie pieniądze jakie pozyskała gmina na projekt inwestycyjny.

Facebook