Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • Brzechwa.JPG

  KONKURS RECYTATORSKI

  Przedszkole Publiczne w Harbutowicach serdecznie zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim pt. „Słowem malowane czyli Brzechwa, Konopnicka i Bełza dzieciom”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu gminy Skoczowa.

 • Dni otwarte w Przedszkolu Publicznym w Harbutowicach

 • Nabór do przedszkoli i szkół na rok szk. 2018/2019

 • Życzenia Bożonarodzeniowe 2017

 • Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela Powiatu Cieszyńskiego 2017

 • Informacja dla rodziców dzieci przyjętych do filii Żłobka Dziennego w Międzyświeciu

 • Stypendium szkolne i zasiłek szkolny

 • Żłobek - NABÓR TRWA !

 • REKRUTACJA "Żłobek nowe możliwości"

  Miejski Zarząd Oświaty w Skoczowie prowadzi nabór do filii Żłobka Dziennego w Międzyświeciu, ul. Malinowa 2. Żłobek zostanie utworzony w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego funduszu Społecznego.

  Celem projektu jest  zwiększenie udziału na rynku pracy obejmującego umożliwienie powrotu do pracy, bądź poszukiwania pracy bądź podjęcie zatrudnienia 48 osób (24 w pierwszym roku i 24 w drugim roku) pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do 3 roku życia z terenu Gminy Skoczów i gmin ościennych poprzez poprawę dostępności do usług opiekuńczych obejmujących otwarcie i zapewnienie funkcjonowania filii żłobka.

  W przypadku osób zatrudnionych przebywających na urlopie macierzyńskim/wychowawczym/rodzicielskim należy wypełnić następujące dokumenty: formularz rekrutacyjny, deklaracja uczestnictwa w projekcie,  zaświadczenie o powrocie do pracy, oświadczenie o powrocie do pracy, oświadczenie udziału w projekcie;

  W przypadku osób nie zatrudnionych należy wypełnić: formularz rekrutacyjny, deklaracja uczestnictwa w projekcie, oświadczenie udziału  w projekcie, oświadczenie o poszukiwaniu lub podjęciu zatrudnienia.

  Dokumenty rekrutacyjne (dostępne w załączniku) należy składać do MZO, Mały Rynek1 w terminie 31.07-25.08.2017r. Przed wypełnieniem dokumentów należy szczegółowo zapoznać się z Regulaminem rekrutacji.

  Pliki do pobrania w załączeniu.

 • SAM_0654[1].jpg

  Ostatnia narada Dyrektorów placówek oświatowych Gminy Skoczów w roku szkolnym 2016/2017

  W dniu 30.06.2017r. o godz. 8.30 w Zespole Szkół nr 3 w Skoczowie odbyła się narada Dyrektorów placówek szkolnych i przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Skoczów.

  Naradę otworzyli Burmistrz Miasta Skoczowa Mirosław Sitko, Zastępca Andrzej  Bubnicki oraz Dyrektor MZO w Skoczowie Krzysztof Kusiński, którzy podziękowali za wieloletnią pracę odchodzącej na emeryturę Pani Ewie Greń – Dyrektor Przedszkola Publicznego w Harbutowicach.

  Następnie Burmistrz Miasta Skoczowa Mirosław Sitko podziękował wszystkim Dyrektorom placówek oświatowych za współpracę w minionym roku szkolnym 2016/2017.

Facebook