Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

Żłobek Dzienny w Skoczowie

Informacje o placówkach oświatowych » Żłobek Dzienny w Skoczowie

ul. Mickiewicza 22
43-430 Skoczów
tel./fax 33 853 37 44
kom. 575-301-423

Filia Żłobka Dziennego w Międzyświeciu
ul. Mailnowa 2
43-430 Skoczów
kom: 722-001-419

Dyrektor: Monika Adamik - Nawrocka
email: zlobekdzienny@mzo.skoczow.pl

 

Filia Żłobka Dziennego w Międzyświeciu usytuowana jest w budynku przedszkola w Międzyświeciu.  Placówka dysponuje 24 miejscami dla dzieci od ukończenia 18 miesiąca życia do 3 lat. W Żłobku zapewniamy dogodne warunki lokalowe. Posiadamy dwie kolorowe, nasłonecznione, klimatyzowane sale pobytu dzieci. Są one wyposażone w bezpieczne, atrakcyjne i dostosowane do wieku zabawki i pomoce dydaktyczne, sprzyjające radosnej i twórczej zabawie.

Każde dziecko ma zapewnione m.in. leżaczek z pościelą, przybory toaletowe, miejsce w szatni oraz nocniczek. Gwarantujemy miłą, ciepłą, życzliwą atmosferę, stałą opiekę pielęgniarską oraz wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę opiekuńczo-wychowawczą.

Żłobek zapewnia wyżywienie dobrane do potrzeb wiekowych naszych dzieci i zgodne z aktualnymi normami żywieniowymi. Dzieci mają również dostęp do przedszkolnego placu zabaw. W Żłobku realizowany jest program opiekuńczo-wychowawczy mający na celu wszechstronny rozwój dziecka, zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami rodziców.

 

Facebook