Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • wyprawka.jpg

  Wyprawka szkolna 2015

  Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników i pomocy dydaktycznych dla uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2015/2016 w Gminie Skoczów.

   

  Informacja dotycząca Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r.

  „Wyprawka szkolna”.

 • lato w miescie 2015.jpg

  WYPOCZYNEK LETNI W GMINIE SKOCZÓW

  Już teraz w szkołach uczestniczących w akcji "Lato w mieście" można składać Karty zgłoszenia kwalifikujące dzieci do udziału w wypoczynku, które można pobrać ze strony www.skoczow.pl. Dodatkowo karty dostępne są w Urzędzie Miejskim w Skoczowie (pok. nr. 2) oraz w każdej placówce szkolnej.

  Lato spędzane w domu nie musi oznaczać nudy! Specjalny program zajęć sezonowych...

  karta zgloszenia.pdf

 • DSC_0799[2].jpg

  Zakończenie projektu pn.: "Postaw na siebie"

  Od 02 stycznia 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r. Miejski Zarząd Oświaty w Skoczowie realizował projekt pn.: „Postaw na siebie”, który był skierowany do uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Skoczów. Wsparciem objęto około 2000 uczniów.

  Więcej informacji na temat projektu (link)

 • 2- plakatA2.jpg

  Dzień bezpłatnych diagnoz psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych...

  Centrum Diagnozy i Terapii zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnch badań diagnostycznych dla dzieci, począwszy od dnia 20 maja 2015 r.

  Szczegółowe informacje można znaleźć na załączonym plakacie.

 • przedszkole[3].jpg

  Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2015/2016

  Rekrutacja uzupełniająca, tak jak w roku ubiegłym będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego i będzie trwać od 7 maja 2015 r. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Skoczowskiego Portalu Oświatowego oraz u dyrektorów placówek przedszkolnych.

  Kolejność zgłoszeń nie będzie miała znaczenia, przyjęcia do przedszkola będą uzależnione od spełnienia ustalonych kryteriów postępowania rekrutacyjnego.

   

  Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli w Gminie Skoczów

  rozpoczyna się od dnia 7 maja 2015 r. godz. 8:00 i trwa do 15 maja 2015 r. godz. 15.00

   

   

  Aktualne wolne miejsca w przedszkolach publicznych Gminy Skoczów

 • indeks[1].jpg

  Wakacje w przedszkolu - nabór

  Rekrutacja do przedszkoli publicznych na czas wakacji letnich w roku 2015.

  Termin rekrutacji  04 - 29.05.2015r.

 • images[2].jpg

  „ZIMA w Mieście 2015”

  Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w akcji "Zima w Mieście".
  Nasi animatorzy, to osoby ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym, instruktorzy i artyści, którzy kochają pracę z dziećmi i z pewnością zatroszczą się o jak najlepsze spędzenie czasu przez naszych podopiecznych. Dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, rekreacyjnych czy sportowy.

 • lodowisko.jpg

  Akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna Woda"

  Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło trzecią edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda", która poświęcona jest bezpieczeństwu dzieci i młodzieży, spędzających czas wolny w rejonach zamarzniętych zbiorników wodnych.

  Przygotowane zostały plakaty oraz ulotki, stanowiące materiały informacyjno-edukacyjne dla nauczycieli, wychowawców, ratowników oraz policjantów jednostek prewencji.

  Materiały dostępne są na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki

 • 1[1].jpg

  111 lat "Jedynki"

  W dniu 23 września 1903 roku w Skoczowie oddano do użytku gmach nowej szkoły, dzisiejszej 'Jedynki', czyli Szkoły Podstawowej nr 1. Uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci szkoły oraz wszyscy sympatycy placówki będą z okazji jej 111-lecia świętować 20 grudnia podczas uroczystego Jubileuszu.

 • SWIETLICA_SZKOLNA.JPG

  ŚWIETLICE SZKOLNE W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH GMINY SKOCZÓW

  W Gminie Skoczów funkcjonują 4 Zespoły Szkół, 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 2 Gimnazja oraz 2 Szkoły Podstawowe – w każdej z wymienionych placówek funkcjonuje świetlica szkolna, która stanowi integralną część danego obiektu. Głównym celem zajęć realizowanych w ramach świetlic szkolnych w naszej Gminie jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej wszechstronny rozwój dziecka, jego zainteresowań, uzdolnień i umiejętności z uwzględnieniem misji szkoły.

Facebook